Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy włączył się w zbiórkę darów dla najbardziej potrzebujących

Data publikacji 22.12.2021

„Na Gwiazdkę podziel się miłością" to III edycja zbiórki żywności dla osób potrzebujących, która została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Dolina Zielona". Do tej szczytnej inicjatywy przyłączył się dzielnicowy z żarskiej komendy. Zebrane dary trafiły już do osób starszych i dzieci.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Żarach - młodszy aspirant Krzysztof Bzowski po raz kolejny przyłączył się do szczytnej akcji pomocy osobom starszym i dzieciom. Inicjatorem zbiórki artykułów pierwszej potrzeby już po raz trzeci było Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi „Dolina Zielona” z Mirostowic Dolnych. Dzielnicowy wspólnie z wolontariuszami stowarzyszenia oraz strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mirostowicach Dolnych zbierali żywność, artykuły chemiczne oraz prezenty niespodzianki dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wiele osób chętnie pomaga potrzebującym, dlatego też osoby o dobrym sercu nie zawiodły i tym razem. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród  mieszkańców Żar i okolic. Dary przekazywały osoby prywatne, właściciele sklepów oraz pracownicy socjalni - wszyscy, którym los innych nie jest obojętny.

20 grudnia wolontariusze stowarzyszenia na czele z Mikołajem oraz młodszym aspirantem  Krzysztofem Bzowskim z towarzyszącą im maskotką Lubuskiej Policji - tygryskiem LUPO, przekazali paczki potrzebującym mieszkańcom z rejonu dzielnicy numer 9, gdzie dzielnicowym jest właśnie młodszy aspirant Krzysztof Bzowski. Podziękowaniem za zaangażowanie był widok  uśmiechniętych i wzruszonych twarzy obdarowanych.

 

komisarz Aneta Berestecka

Komenda Powiatowa Policji w Żarach

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 17.7 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony