Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najpierw grozili oni, teraz grozi im

Data publikacji 24.05.2008

Policjanci z warszawskiej Woli ostatniej nocy zostali wezwani do dwóch interwencji. Podczas pierwszej w mieszkaniu przy ulicy Grzybowskiej, awanturę urządził nietrzeźwy 56-letni mężczyzna. Druga awantura w lokalu przy Al. Solidarności wywołana została przez 55-latka. Obaj mężczyźni zostali odwiezieni do izby wytrzeźwień.

Dochodziła 20:30, gdy policjanci z Woli zostali wezwani do mieszkania przy ulicy Grzybowskiej. O pomoc, w opanowaniu agresywnych zachowań Zenona B., poprosiła jego konkubina. Policjanci dowiedzieli się, że mężczyzna pobił kobietę a na koniec groził jej pozbawieniem życia. Badanie alkomatem wykazało u 56-latka ponad promil alkoholu. Podczas interwencji mężczyzna był wulgarny i agresywny wobec funkcjonariuszy.

Około 1:00 policjanci interweniowali w budynku przy Al. Solidarności. Z informacji wynikało, że w mieszkaniu Kazimierz N. bije swoją żonę. Mundurowi szybko dotarli na miejsce, jednak nawet w obecności funkcjonariuszy mężczyzna groził małżonce, że ją zabije. Kazimierz N. miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Obaj mężczyźni odpowiedzą prawdopodobnie między innymi za groźby karalne. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony