Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przemyska komenda wsparła podopiecznych hospicjum "Santa Rita”

Data publikacji 24.12.2021

Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wsparli podopiecznych przemyskiego hospicjum „Santa Rita”. Zebrane w ramach akcji charytatywnej najpotrzebniejsze artykuły codziennego użytku już trafiły do seniorów.

Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji, zadumy, ale też otwarcia się na drugiego człowieka. W tym czasie nie zapominamy o innych zwłaszcza tych, którzy z różnych względów znaleźli się w trudnej sytuacji. W tym przedświątecznym okresie, kiedy wiele osób czeka na pomoc i wsparcie, policjanci i pracownicy przemyskiej komendy włączyli się w akcję charytatywną skierowaną do podopiecznych hospicjum „Santa Rita” w Przemyślu. Została ona zorganizowana przez studentów Bezpieczeństwa Transgranicznego Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Wszystko po to, aby zaspokoić przynajmniej małą część ogromnych potrzeb placówki. Przekazane kosmetyki, środki higieny osobistej i odzież, pomogą w bieżącym funkcjonowaniu ośrodka.

W czwartek 23.12.2021 r., policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wraz ze studentami i pracownikami Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, dostarczyli podarunki do hospicjum. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii niestety nie mogli osobiście spotkać się z seniorami, jednak serdeczne życzenia dla wszystkich podopiecznych i pracowników placówki przekazali na ręce dyrekcji.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Raz jeszcze wszystkim podopiecznym i pracownikom placówki życzymy dużo radości i przede wszystkim zdrowia, a osobom, które włączyły się w tę szlachetną inicjatywę, serdecznie dziękujemy.

(KWP w Rzeszowie / sc )

Powrót na górę strony