Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Siadł za kierownicę pod wpływem narkotyków

Data publikacji 25.05.2008

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali mężczyznę, który prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków. Sebastian L. tłumaczył, że narkotyki owszem zażywał ale dzień wcześniej i myślał, że może kierować samochodem.. Ponadto 24-latek nie posiadał prawa jazdy.

Około 15:30 policjanci z warszawskiej Woli patrolowali ulicę Długosza. W pewnym momencie uwagę mundurowych zwrócił ford eskort prowadzony przez młodego mężczyznę. Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. Siedzący za kierownicą, Sebastian L. wykazywał duże zdenerwowanie. Szczegółowa kontrola pozwoliła poznać przyczyny takiego stanu rzeczy. 24-latek najpierw poinformował policjantów, że nie ma prawa jazdy, a jest dopiero na etapie jego wyrabiania. W trakcie przeszukania auta funkcjonariusze znaleźli kilka bibułek służących do robienia tzw. skrętów. Na pytanie mundurowych, czy 24-latek zażywał narkotyki, Sebastian L. oświadczył, że zażywał marihuanę. ale było to wczoraj.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala na badanie krwi. Okazało się, że w organizmie Sebastiana L. wykryta została marihuana i kokaina. 24-latek został zatrzymany. Za jazdę pod wpływem środków  odurzających. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony