Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jednym z napastników była ciężarna kobieta

Data publikacji 25.05.2008

Policjanci z Włocławka zatrzymali trzech sprawców napadu. Napastnikami okazały się dwie kobiety i mężczyzna. W osłupienie wprawił funkcjonariuszy fakt, iż jedna z kobiet była w widocznej ciąży a w dodatku jej stan treźwości pozostawiał wiele do życzenia. Teraz cała trójka odpowie za rozbój. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Wczoraj o 21:40 dyżurny komendy we Włocławku został powiadomiony przez 49-letniego mężczyznę o tym, że napadły na niego dwie kobiety i mężczyzna. Sprawcy po dotkliwym pobiciu pokrzywdzonego zabrali mu papierosy, zapalniczkę i zegarek.

Policjanci natychmiast wyruszyli na poszukiwania. Sprawdzali okoliczne ulice i zakamarki miasta. Na osiedlu Kazimierza Wielkiego, już po 20 minutach od zgłoszenia, zatrzymali troje napastników. Okazali się nimi mieszkańcy Włocławka : dwie kobiety w wieku 20 i 37 lat oraz mężczyzna w wieku 23 lat. Dodatkowo jak się okazało, jedna z kobiet była w widocznej ciąży. Napastnicy w chwili zatrzymania nie byli trzeźwi. Ciężarna 20-latka miała ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie, 37-latka miała ponad 2 promile 23-latek zaś miał ponad 1,4 promila. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty rozboju. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony