Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na widok radiowozu wyskoczył przez okno okradanego pojazdu

Data publikacji 25.05.2008

Młodego mężczyznę, który chwilę wcześniej włamał się do samochodu, zatrzymali dzisiejszej nocy w centrum policjanci warszawskiego Śródmieścia. 23-latek na widok policyjnego radiowozu wyskoczył przez okno okradanego samochodu. Po kilkudziesięciometrowym pościgu został zatrzymany. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu do lat 5 więzienia.

Dzisiaj w nocy do policjantów z warszawskiego Śródmieścia, jadących ulicą Długą, podbiegł mężczyzna, który powiedział mundurowych, że na widok policyjnego radiowozu z zaparkowanego w pobliżu forda transita wyskoczył przez okno jakiś mężczyzna. Funkcjonariusze widząc uciekającego, rzucili się za nim w pościg. Po kilkudziesięciu metrach w okolicach Placu Krasińskich mundurowi zatrzymali mężczyznę. 23-letni Przemysław C. uciekał, ponieważ wcześniej włamał się do samochodu.

Policjanci zabrali nietrzeźwego 23-latka do komendy, a następnie pojechali na przeszukanie jego mieszkania. W mieszkaniu odnaleziono torbę z trzema radioodtwarzaczami, z przeciętymi przewodami instalacyjnymi, co może wskazywać na ich kradzież z pojazdów.

Śledczy sprawdzą ile takich włamań może mieć na swoim koncie Przemysław C. Za czyn, którego się dopuścił grozi mu do 5 lat więzienia.
Powrót na górę strony