Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tarnowscy policjanci ruchu drogowego na wschodniej granicy

Data publikacji 30.12.2021

Policjanci tarnowskiej drogówki, od połowy października br. systematycznie pełnią służbę w strefie nadgranicznej.

Wczoraj, 29.12.2021 r., dwóch mundurowych z Tarnowa pojechało na granicę. Dzisiaj kolejna dwójka dołączy do kolegów. Najbliższe dwa tygodnie spędzą razem pracując na przygranicznych drogach. Do ich zadań należeć będzie m.in. kontrola pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających ze strefy nadgranicznej, sprawdzanie wymaganych dokumentów i przestrzeni ładunkowej pojazdów pod kątem nielegalnego przewożenia osób.

Do tej pory, na wschodniej granicy pracowało 14 mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Teraz granicy kraju strzeże 30 policjantów drogówki z małopolskiej Policji. W świąteczny weekend nastąpiła kolejna zmiana warty na wyznaczonych posterunkach w przygranicznym pasie.

Z okazji Nowego Roku naszym Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim pracującym na granicy życzymy zdrowia i bezpiecznej służby. Dzięki  Waszej służbie i poświęceniu czujemy się bezpiecznie. W myślach mamy także Waszych bliskich, dla których czas rozłąki jest trudnym wyzwaniem.

(KWP w Krakowie)

  • Policjanci podczas kontroli drogowe. Pora dzienna okres zimowy widoczny wokół śnieg
  • Policjanci podczas kontroli pojazdu. Policjantka wykonuje czynności legitymowania policjant z bronią automatyczną asekuruje ją
  • Policjantka i policjant ruchu drogowego obok radiowozu oznakowanego. Mężczyzna posiada broń automatyczną
  • Policjanci ruchu drogowego zatrzymują pojazd. Po raz dzienna okres zimowy widoczny na polach śnieg droga sucha
  • Policjanci ruchu drogowego przy słupku granicznym
Powrót na górę strony