Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginął 14-latek

Data publikacji 25.05.2008

Mrągowscy policjanci poszukują zaginionego 14-latka. Chłopiec wspólnie ze swoim kolegą nad Jeziorem Nowe Kiełbonki uczestniczył w ognisku. Około 21:00 nastolatkowie mieli rozejść się do domów. Daniel Kaczmarczyk jednak nie wrócił.

Dzisiaj przed 10:00 do oficera dyżurnego mrągowskiej komendy Policji zgłosił się ojciec 14-latka. Złożył zawiadomienie o zaginięciu syna. Z jego relacji wynikało, że chłopiec wspólnie ze swoim kolegą nad Jeziorem Nowe Kiełbonki uczestniczył w ognisku. Nastolatkowie spożywali także alkohol. Około 21:00 chłopcy mieli rozejść się do domów. Jednak Daniel Kaczmarczyk nie wrócił.

Zaginiony ma 165 cm wzrostu, waży około 50 kg, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne krótkie włosy, obcięte na „jeżyka”.

14-latek był ubrany w niebieskie jeansowe spodnie i niebieską bluzę z białym napisem na piersi.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Daniela lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny z oficerem dyżurnym komendy powiatowej Policji w Mrągowie pod numerem 089 741-92-00 lub najbliższą jednostką Policji pod numerami telefonów 997,112.
Powrót na górę strony