Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zuchwały pracownik supermarketu złapany na kradzieży

Data publikacji 25.05.2008

Materiały budowlane oraz traktor dziecięcy z jednego z olsztyńskich supermarketów usiłował wywieźć pracujący tam ochroniarz. Czujność pracowników sklepu spowodowała, że został zatrzymany. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Wczoraj około 18.00 olsztyńscy policjanci zatrzymali pracownika ochrony jednego z olsztyńskich supermarketów. Damian S. został zatrzymany, gdy usiłował wywieźć z magazynu różnego rodzaju materiały budowlane oraz traktor dziecięcy. Skradzione przedmioty umieścił na drewnianej palecie, którą przygotował sobie w czasie pracy, a następnie całość przykrył czarną folią. Tak „zapakowany” towar załadował na pożyczony samochód. Pracownicy sklepu szybko zainteresowali się zuchwałym ochroniarzem, który zamiast pilnować, złodziei sam kradł.

Podczas rozmowy z policjantami 26-latek przyznał, że parę dni wcześniej w ten sam sposób ukradł artykuły do grillowania, ogrzewacz do wody i elektryczny pojemnik chłodniczy. Wszystkie te przedmioty policjanci znaleźli w mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę.

Skradzione przedmioty z powrotem trafiły do sklepu, a Damian S. do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.
Powrót na górę strony