Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jadąc na służbę zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 03.01.2022

Policjant z Wydziału Kryminalnego puławskiej komendy, jadąc w Sylwestra na nocną służbę zatrzymał poszukiwanego 25-latka. Funkcjonariusz rozpoznał mężczyznę, gdy zajechał na stację paliw zatankować samochód. Poszukiwany również zauważył, że na stacji pojawił się policjant i próbował się oddalić. Trafił już do zakładu karnego za przestępstwo popełnione w przeszłości.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w sylwestrowy wieczór w Puławach. Kryminalny z puławskiej komendy, jadąc wówczas na nocną służbę, zajechał na stację paliw zatankować samochód. Gdy wszedł do budynku stacji, zauważył znajdującego się tam klienta. Rozpoznał w nim poszukiwanego nakazem doprowadzenia do zakładu karnego 25-letniego mieszkańca Puław. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu popełnione w przeszłości.

Funkcjonariusz natychmiast przystąpił do czynności zatrzymania poszukiwanego, który już go rozpoznał i próbował oddalić się ze stacji. Został zatrzymany, a następnie przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi. 25-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi 6 najbliższych miesięcy.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony