Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niebezpieczny manewr w kamerze radiowozu zambrowskich policjantów

Data publikacji 10.01.2022

Tym razem kierowca audi wpadł w „oko” kamery radiowozu policjantów zambrowskiej drogówki. Na nagraniu widać jak kierujący podczas włączania się do ruchu wykonał niebezpieczny manewr. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedział 26-latek, który został ukarany mandatem karnym.

Policjanci zambrowskiej drogówki codziennie patrolują niebezpieczne odcinki krajowych dróg i eliminują z nich kierowców, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników. I właśnie kamera ich nieoznakowanego radiowozu zarejestrowała niebezpieczny manewr kierowcy audi. Na nagraniu widać jak kierujący włączając się do ruchu stwarza zagrożenia na drodze. Okazało się, że za kierownicą audi siedział 26-latek, który został ukarany mandatem karnym w wysokości 1200 złotych, a jego konto zasiliło 6 punktów karnych.

Każdy kierowca powinien pamiętać, że na drodze nie jest sam. Brawurową jazdą stwarza zagrożeni nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego. Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

(KWP w Białymstoku / sc )

Film Niebezpieczny manewr w kamerze radiowozu zambrowskich policjantów

Pobierz plik Niebezpieczny manewr w kamerze radiowozu zambrowskich policjantów (format mp4 - rozmiar 1.48 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony