Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zagubioną 75-latkę

Data publikacji 13.01.2022

Po 30 minutach od otrzymania zgłoszenia świdniccy policjanci odnaleźli staruszkę, która zagubiła się na spacerze z psem. Gdy po pięciu godzinach od wyjścia kobieta nie powróciła do domu zaniepokojony mąż zadzwonił na numer alarmowy. Dzięki szybkim działaniom policjantów 75-latka bezpiecznie powróciła do domu.

Wczoraj (12.01.2022 r.) po godzinie 14.30 na numer alarmowy zadzwonił mieszkaniec Świdnika, który zgłosił, że jego 75-letnia żona wyszła ponad pięć godzin temu z domu z psem na spacer i do chwili obecnej nie powróciła. Kobieta miała przy sobie telefon komórkowy, jednak nie potrafiła określić swojej lokalizacji i miała problem z dotarciem do miejsca zamieszkania. Podczas rozmowy podała kilka informacji, co widzi w zasięgu swojego wzroku. To pozwoliło policjantom na wytypowanie miejsc, gdzie staruszka może się znajdować.

Już po około 30 minutach od zgłoszenia policjanci zauważyli kobietę na jednej z ulic na skraju miasta. Kobieta była zmarznięta, jednak nie potrzebowała pomocy medycznej. Wraz z czworonogiem bezpiecznie została odwieziona do domu.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony