Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za usiłowanie zabójstwa pasażera

Data publikacji 17.01.2022

Gdy policjanci z Ożarowa Mazowieckiego otrzymali zgłoszenie o zadaniu kilku ciosów nożem pasażerowi jednej z firm przewozowych, od razu przystąpili do czynności zmierzających do ustalenia kierowcy, który miał dopuścić się tego czynu. Gdy ustalili jego miejsce przebywania, wspólnie ze starobabickimi kryminalnymi zatrzymali 30-latka. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi przedstawić mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Gdy tylko dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o zadaniu kilku ciosów nożem pasażerowi jednej z firm przewozowych, od razu przystąpili do ustaleń okoliczności zdarzenia oraz kierowcy, który miał dopuścić się tego czynu. Jak wynikało z zebranych informacji, do zdarzenia doszło po tym, gdy pokrzywdzony zamówił kurs. Nie miał jednak całej kwoty, aby uregulować należność. Doszło do nieporozumienia między nim a kierowcą. Wtedy przewoźnik zaatakował nożem mężczyznę, zadając mu kilka ran na całym ciele.

Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie przebywał kilka dni. Ożarowscy policjanci w trakcie intensywnej pracy zdobyli i przeanalizowali mnóstwo informacji. W wyniku podjętych czynności ustalili kierowcę oraz jego miejsce pobytu. Wspólnie z kryminalnymi ze Starych Babic zatrzymali 30-latka. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie mężczyźnie zarzutu usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

(KSP / sc )

Powrót na górę strony