Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowe radiowozy dla opolskiej Policji

Data publikacji 17.01.2022

Flota Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu wzbogaciła się o 6 nowych furgonetek MAN. Nowoczesne i wygodne radiowozy to ważny element codziennej służby policjantów. Podczas długich wyjazdów czy też zabezpieczania imprez na terenie całego kraju, to właśnie radiowóz jest drugim domem mundurowych. Zobaczcie, jak prezentują się nasze nowe pojazdy.

Polska Policja rozwija się i modernizuje. Do właściwego wykonywania powierzonych obowiązków ważne jest posiadanie niezawodnego sprzętu. W ramach centralnego zakupu dokonanego przez Komendę Główną Policji do Opola trafiło 6 radiowozów.

Nowe oznakowane furgonetki marki MAN są w pełni wyposażone. W specyfikacji istotnych warunków zamówienia wskazano takie elementy jak np.: światła ksenonowe (lub LED), kamerę cofania, nawigację GPS (z mapami Polski i bezpłatnymi aktualizacjami), system multimedialny z 7-calowym wyświetlaczem oraz obsługą CarPlay i Android Auto, port USB czy klimatyzację automatyczną. Samochody posiadają również pełen system okratowania, który zabezpiecza szyby podczas imprez podwyższonego ryzyka. Furgonetki napędzane są 4-cylindrowym silnikiem diesla o mocy 177 KM i 410 Nm. Warto dodać, że jest to najmocniejszy wariant modelu TGE.

Zobaczcie, jak prezentują się nasze nowe radiowozy.

(KWP w Opolu / sc )

Film Nowe radiowozy dla opolskiej Policji

Pobierz plik Nowe radiowozy dla opolskiej Policji (format mp4 - rozmiar 46.61 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony