Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradziono nissana, który służył do transportu osoby niepełnosprawnej. AKTUALIZACJA: Auto zostało odnalezione i sprawca jest w rękach policji

Data publikacji 18.01.2022

Policjanci ze Złotoryi prowadzą czynności w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Nissan Qashqai. Auto służyło między innymi do transportu osoby niepełnosprawnej. Niestety aktualnie rodzina pozbawiona jest jakiegokolwiek środka lokomocji. Aktualizacja: dzisiaj auto zostało odzyskane w stanie nienaruszonym, a sprawca jest już w rękach policji. Teraz odpowie karnie za popełnione przestępstwo.

Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży samochodu osobowego marki Nissan Qashqai, koloru czarnego, o numerach rejestracyjnych DZL 01499. Auto zostało skradzione w Złotoryi z publicznego parkingu pomiędzy ulicami Rynek i Szkolną. Do zdarzenia doszło między 14 - 15 stycznia bieżącego roku.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że właściciel auta opiekuje się osobą niepełnosprawną. Niestety, aktualnie rodzina pozbawiona jest niezbędnego środka lokomocji. Aktualizacja: dzisiaj samochód został odznaleziony na terenie innego województwa w stanie nienaruszonym. Sprawca tej zuchwałej kradzieży jest już w rękach policji. Dzięki rozgłosowi medialnemu, informacjom od mieszkańców i pracy operacyjnej policjantów, finał tej historii jest szczęśliwy. Dzisiaj auto trafi do rąk właściciela. Mundurowi będą teraz wyjaśniać okoliczności i szczegóły w sprawie. Złodziejowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i współpracę.

(KWP we Wrocławiu / sc )

Powrót na górę strony