Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Metallica" na stadionie śląskim

Data publikacji 26.05.2008

W najbliższą środę muzyczne widowisko z udziałem Metaliki obejrzy na stadionie około 60 tys. fanów zespołu. Śląscy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców i uczestników imprezy.

Kilkuset policjantów prewencji, ruchu drogowego i służb kryminalnych weźmie udział w zabezpieczeniu imprezy. Policyjne patrole kierowane będą w rejon stadionu, na osiedla sąsiadujące z obiektem, parkingi oraz na drogi dojazdu i dojścia. Więcej policjantów pojawi się również w punktach newralgicznych dla komunikacji publicznej. W związku z planowanym koncertem przygotowano następujące miejsca parkingowe oraz drogi dojazdowe do nich i na stadion.

Policja apeluje również, aby nie próbować dojechać pod samo miejsce koncertu, gdyż może to spowodować utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym. Ponadto, aby dotrzeć na koncert będzie można skorzystać z dodatkowych połączeń tramwajowych przygotowanych na potrzeby imprezy. Wszystkich fanów muzyki zmierzających na koncert prywatnymi samochodami i autokarami prosimy o umieszczenie za przednią szybą białej kartki formatu A-4. Będzie to z daleka widocznym znakiem dla policjantów ruchu drogowego, którzy tak oznaczone pojazdy kierować będą na wyznaczone parkingi.

Apelujemy do Państwa, aby w samochodach nie pozostawiać wartościowych rzeczy. Aparaty fotograficzne, laptopy, nawigacje satelitarne i inne, mogą stać się łupem złodziei, którzy czekają na okazję do kradzieży.
Powrót na górę strony