Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ugasili płonący samochód

Data publikacji 24.01.2022

Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w trakcie patrolowania ulic miasta zauważyli jadący za radiowozem samochód, który się palił. Sprawne działanie i szybka reakcja funkcjonariuszy uniemożliwiła rozprzestrzenienie się ognia na całość auta. 23-letni kierowca w porę opuścił pojazd. Nie odniósł żadnych obrażeń.

Wczoraj policjanci  Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego  podczas pełnienia służby  na terenie Siedlec, zauważyli w lusterku jadącego za nimi fiata, spod którego wydobywał się dym oraz płomienie.  Funkcjonariusze błyskawicznie przystąpili do działania. Zatrzymali ruch na jezdni. Kierowcy fiata polecili natychmiastowe opuszczenie auta. Wezwali także straż pożarną, ale dzięki użyciu gaśnicy z radiowozu udało im się stłumić ogień.

Sprawne działanie i szybka reakcja uniemożliwiła rozprzestrzenienie się ognia na cały pojazd. Straż pożarna dokończyła akcję gaśniczą i wstępnie stwierdziła, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. 23-letni kierowca podziękował policjantom za pomoc. W rozmowie  przyznał, że nie miał  świadomości, iż jego auto zaczęło się palić.

KWP zs. w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony