Kolejny sukces policyjnych biegaczy

Data publikacji 25.01.2022

22 stycznia 2022 r. w Słupsku odbył się 8. Ćwierćmaraton Komandosa, czyli bieg będący pierwszą częścią i zarazem odsłoną Wielkiego Szlema Komandosa. Uczestnicy startujący w pełnym umundurowaniu i z ważącymi 10 kg plecakami zmierzyli się z mającą 10,55 km długości trasą.

Pierwszy na metę dobiegł Artur Pelo z 7. Brygady Obrony Wybrzeża. W zawodach czołowe lokaty zajęli przedstawiciele Policji:

- 3 miejsce indywidualnie w klasyfikacji OPEN oraz 2. miejsce w klasyfikacji wiekowej M 18-35 lat zajął mł. asp. Arkadiusz Połeć reprezentujący Szkołę Policji w Słupsku.

- 4 miejsce indywidualnie w klasyfikacji OPEN oraz 1. miejsce w klasyfikacji  wiekowej M 45+ zajął podinsp. Maciej Wojciechowski, który reprezentował Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Nasi funkcjonariusze jako drużyna #POLICJA.PL w składzie: podinsp. Maciej Wojciechowski (Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie), mł. asp. Arkadiusz Połeć (Szkoła Policji w Słupsku) asp. Wojciech Niedziółka (Centrum Szkolenia Policji w Legionowie), wywalczyli na bardzo trudnej trasie i w bardzo wyrównanej stawce drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, ulegając jedynie gospodarzom, czyli reprezentacji 7. Brygady Obrony Wybrzeża.

Gratulujemy i życzymy naszym kolegą kolejnych sukcesów.