Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci otrzymali podziękowanie. Zatrzymali tuż po zdarzeniu złodzieja, który włamał się do domu

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu wpłynęły podziękowania od mężczyzny, który padł ofiarą kradzieży z włamaniem. Autor listu przypomina, że kilka dni temu do jego domu jednorodzinnego włamał się złodziej, którego błyskawicznie zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach.

Dziś (27.01.2022) przed południem, do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wpłynął list z podziękowaniami dla funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Gorzycach. Autor listu, mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, opisuje w nim, że podczas jego nieobecności, miało miejsce włamanie do jego domu i kradzież. Pokrzywdzony opisuje bolesne chwile, jakie towarzyszyły mu po stracie swojego mienia.

Dzięki szybkiej i profesjonalnej pracy policjantów z Komisariatu Policji w Gorzycach złodziej został zatrzymany, a skradzione mienie w całości zostało odzyskane. O tej sprawie informowaliśmy na stronie KMP w Tarnobrzegu.

Jak podaje autor listu, funkcjonariusze Policji działali „szybko i profesjonalnie, a także z determinacją i zaangażowaniem”. Skierowane podziękowanie jest miłym akcentem w codziennej policyjnej służbie. Potwierdza, że motto "Pomagamy i Chronimy" nie jest tylko hasłem, ale misją, którą codziennie policjanci wypełniają z dumą.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony