Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uciekł z domu a wpadł na włamaniach

Data publikacji 27.05.2008

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 21 – letniego mężczyznę, podejrzanego o włamania do domków letniskowych położonych na terenie gminy Włoszczowa. Mężczyzna ponad tydzień temu uciekł z domu, pozostawiając list pożegnalny. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Jakież było zdziwienie policjantów przeszukujących jego rzeczy pozostawione w domu, gdy odnaleźli wśród nich przedmioty pochodzące z szeregu włamań.

Ponad tydzień temu włoszczowscy stróże prawa otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 21-latka. Mężczyzna pozostawił w domu list pożegnalny. Rozpoczęto zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionego. Gdy funkcjonariusze przeszukiwali rzeczy osobiste młodzieńca, natknęli się na przedmioty, które jak się okazało pochodziły z włamań do domków letniskowych położonych na terenie gminy Włoszczowa. Policjanci namierzyli również "zaginionego". Zatrzymali go, kiedy wracał znad morza do miejsca swojego zamieszkania.

21-latkowi przedstawiono zarzut dziewięciu kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze odzyskali także całe skradzione mienie.

Decyzją sądu wobec podejrzanego zastosowano areszt tymczasowy na trzy miesiące. Teraz może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony