Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywał się domu swojego ojca

Data publikacji 27.05.2008

Policjanci z Miłakowa zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do domku jednorodzinnego. 22-letni Michał B. z kuchni swojego ojca ukradł kotlety, ziemniaki, ryby oraz chleb. Jak się okazało, nie było to pierwsze jego włamanie. Miejscowi policjanci będą wnioskować o areszt dla 22-latka.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w małej miejscowości położonej w gminie Miłakowo. Podczas nieobecności właściciela włamano się do jego domu. Sprawca po wyważeniu drzwi wejściowych dostał się do środka. Tam przeszukał wszystkie pomieszczenia, włącznie z kuchnią. Jego łupem nie padły jednak wartościowe przedmioty lecz artykuły spożywcze. Z kuchni ukradł dwa kotlety, ziemniaki, ryby oraz chleb. Właściciel o całym zdarzeniu powiadomił Policję.

Pokrzywdzony w złożonym zawiadomieniu potwierdził, że włamanie i kradzież faktycznie miały miejsce. Mężczyzna podał także swoje podejrzenia, co do sprawcy. Dodatkowo zebrane materiały w tej sprawie, doprowadziły policjantów do Michała B. Dzisiaj rano w miejscu zamieszkania 22-latek został zatrzymany.

Michał B. został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Jak się okazało od marca 2007 roku było to już trzecie jego włamanie do domu swego ojca. Policjanci będą wnioskować o areszt dla 22-latka. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony