Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do przedszkola

Data publikacji 27.05.2008

Policjanci z Targówka zatrzymali 19-letniego Dawida D., który chwilę wcześniej włamał się do jednego z przedszkoli. Odzyskali skradzione pieczątki firmowe, rzutnik, radiomagnetofon, dokumenty i telefn stacjonarny na łączną kwotę 3000 złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Przestępstwo, którego się dopuścił podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wszystko wydarzyło się późnym wieczorem. Policjanci otrzymali informację od pracowników ochrony jednej z restauracji o podejrzanym mężczyźnie dźwigającą ogromną torbę. Pan chodził bez wyraźnego celu. Mężczyzna w trakcie rozmowy nie był w stanie odpowiedzieć im, co tu robi. Po chwili w czasie sprawdzania terenu zauważyli wybitą szybę w pobliskim przedszkolu. Wtedy szybko skojarzyli widzianego mężczyznę z ewentualnym włamaniem.

Na miejsce natychmiast przyjechali funkcjonariusze. Policjanci w torbie podróżnej 19 – letniego Dawida D. odnaleźli skradzione przed chwilą z jednego z prywatnych przedszkoli przy ulicy Łosińskiej przedmioty. Policjanci odzyskali pieczątki firmowe, rzutnik, radiomagnetofon, dokumenty i telefon stacjonarny. Dawidowi D. dochodzeniowcy przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem i wystąpili z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Przestępstwo, którego się dopuścił podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Powrót na górę strony