Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomylił piętra

Data publikacji 27.05.2008

Zamroczony alkoholem mieszkaniec bloku przy Łuckiej pomylił piętra w klatce schodowej swego budynku. To spowodowało, że miał duże trudności w dostaniu się do lokalu. Dysponując torbą z różnymi narzędziami, próbował zabawić się w ślusarza "otwierając" drzwi nie do swojego mieszkania. Na odgłosy hałasów zareagowali lokatorzy i wezwali Policję.

Kilkanaście minut po godzinie 18:00 na klatkę schodową do budynku przy ulicy Łuckiej wchodzi, dzierżąc w ręce torbę, mężczyzna. Przez domofon informuje jednego z lokatorów, że jest mieszkańcem tej klatki i prosi o wpuszczenie do wewnątrz. Tak też się dzieje.

W korytarzu jednego z pięter pan Zbigniew M. lat 58 rozkłada torbę, wyjmuje butelkę wódki i popijając ją piwem biesiaduje. Po kilkunastu minutach postanawia dokończyć imprezę w swoim mieszkaniu. Niestety, piorunująca mieszkanka zrobiła swoje. Zamroczony alkoholem nie potrafił otworzyć drzwi. By sobie to ułatwić sięga po młotek, mocny metalowy płaskownik i przystępuje do dzieła. Na hałasy reagują lokatorzy.

Wezwani na miejsce wolscy mundurowi zastali kompletnie pijanego pana Zbigniewa, który nie mając świadomości, już dość mocno zniszczył drzwi nie do swojego mieszkania.

Z wynikiem ponad 2 promile alkoholu w organizmie, mężczyzna zostaje na noc w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj czeka go rozmowa ze śledczymi. To oni wespół z prokuraturą określą kwalifikację czynu - czy uszkodzenie mienia, czy też usiłowanie włamania.
Powrót na górę strony