Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł w szpitalu

Data publikacji 27.05.2008

Policjanci z Bielan zatrzymali Marka S., który okradł w szpitalu innego pacjenta. 46-latek przebywający w szpitalnej sali wykorzystał moment, gdy chory mężczyzna zasnął i z kieszeni jego koszuli wyjął 75 złotych. Na szczęście całą sytuację widział inny pacjent. Zaalarmował pokrzywdzonego i ochronę szpitala, która ujęła złodzieja. Mężczyzna wkrótce trafi przed oblicze sądu.

Oficer dyżurny został powiadomiony o kradzieży pieniędzy ze szpitalnej sali. 57-letni pokrzywdzony w nocy trafił do szpitala. Wraz z nim w sali przebywali jeszcze dwaj inni pacjenci. Schorowany mężczyzna zasnął, pozostawiając na oparciu krzesła koszulę, w której miał 75 złotych. Na szczęście drugi z pacjentów cały czas bacznie obserwował trzeciego z mężczyzn, który był z nim w sali. W pewnym momencie zauważył, że 46-letni Marek S. sięgnął do koszuli wiszącej na oparciu krzesła, a potem szybko wyszedł z sali. Chory, zaskoczony nagłym wyjściem mężczyzny, obudził właściciela koszuli. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że zginęły mu pieniądze. Natychmiast wybiegł na korytarz i zaalarmował ochronę szpitala. Markowi S. nie udało się uciec daleko, gdyż wkrótce został ujęty przez ochronę i przekazany policjantom.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Funkcjonariusze z bielańskiej komendy przedstawili 46-letniemu Marek S. zarzuty. Odpowie za kradzież pieniędzy. Wkrótce trafi przed oblicze sądu.
Powrót na górę strony