Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niebezpieczne wyprzedzanie w kamerze radiowozu podlaskiej grupy Speed

Data publikacji 23.02.2022

Policjanci z podlaskiej grupy Speed ponownie zatrzymali do kontroli piratów drogowych na krajowej ósemce. Do niebezpiecznych manewrów na drodze doszło w rejonie Szaciłówki. Kierowcy audi i land rovera zostali ukarani mandatami w wysokości 1000 złotych. Policjanci przypominają, że droga między Białymstokiem a Augustowem należy do najbardziej niebezpiecznych tras w regionie.

Kamera radiowozu podlaskiej grupy Speed ponownie nagrała niebezpieczne manewry na krajowej ósemce między Białymstokiem a Augustowem. Do zdarzeń doszło 11 lutego w rejonie Szaciłówki. Najpierw przed 9 kierowca audi zdecydował się wyprzedzić inne pojazdy, dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia. 68-latek za swój manewr został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych i 5 punktami karnymi. Dwie godziny później w rejonie tej samej miejscowości policjanci z drogówki ponownie nagrali niebezpieczne manewry. Obywatele Litwy jadąc audi i land roverem wyprzedzali tira na skrzyżowaniu. Za te manewry 44 i 51 latek zostali ukarani mandatami w wysokości także 1000 złotych.

Policjanci przypominają, że krajowa ósemka między Białymstokiem a Augustowem należy do najtragiczniejszych tras w regionie. W przeszłości dochodziło na niej do wielu śmiertelnych wypadków.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony