Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„…jeszcze raz serdecznie dziękuję”

Data publikacji 24.02.2022

Kolejny raz praca lipnowskich policjantów została doceniona. Tym razem za udzieloną pomoc i pomyślne rozwiązanie problemu mieszkanka miasta podziękowała funkcjonariuszom wydziału kryminalnego. List z wyrazami wdzięczności trafił na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie.

Do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie przyszła kobieta, która nie wiedziała, jak może rozwiązać sytuację, w której się znalazła. Ponieważ sprawa dotyczyła osób najbliższych, mieszkanka Lipna nie chciała składać zawiadomienia. Funkcjonariusze postanowili jednak pomóc kobiecie, w polubownym rozwiązaniu konfliktu, wykorzystując możliwość mediacji. Okazało się, że zadziałali na tyle skutecznie, że kobieta odzyskała przedmiot sporu.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie wpłynęły podziękowania dla policjantów.

W liście kobieta napisała m.in.: „W/w funkcjonariusze Policji wykazali swoje zainteresowanie moją sprawą oraz zaangażowanie nie bagatelizując problemu i tym samym załatwili bardzo szybko sprawę. Za to jeszcze raz serdecznie dziękuję”. Policjanci z dużą radością przyjęli słowa podziękowania i cieszą się, że sprawa zakończyła się pomyślnie".

(KWP w Bydgoszczy / sc)

Powrót na górę strony