Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomóż w rozwiązaniu sprawy. Każda informacja jest dla nas ważna!

Data publikacji 25.02.2022

Policjanci CBŚP zwracają się z apelem do osób, które we wtorek, 1 marca 2011 roku w godzinach popołudniowych spacerowały „Aleją Brzóz” w Lesie Kabackim, gdzie życie straciła 63-letnia kobieta. Osoby te proszone są o kontakt z policjantami z Zarządu w Warszawie CBŚP pod nr tel. (+48) 47-721-80-27.

Policjanci z Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji wykonują czynności na zlecenie Prokuratury Regionalnej w Gdańsku. Śledztwo dotyczy śmierci kobiety, która straciła życie w Lesie Kabackim. Do zdarzenia doszło 1 marca 2011 roku, a ciało odnaleziono w „Alei Brzóz” w Lesie Kabackim.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że ciało kobiety zostało zauważone przez osoby tam spacerujące. Sprzyjające warunki atmosferyczne spowodowały, że wiele osób zdecydowało się tego dnia na spacer w tej okolicy.

Spacerując w Lesie Kabackim być może zauważyłeś coś szczególnego, nietypowego albo wręcz odwrotnie - coś widziałeś, co dla Ciebie nie ma znaczenia, a dla nas może stanowić istotny szczegół! Jeżeli byłeś/byłaś tam w dniu - 1 marca 2011 roku - zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 47-721-80-27.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony