Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wracając z realizacji udzielili pomocy

Data publikacji 02.03.2022

Służba w Policji to nieustająca gotowość do niesienia pomocy ludziom znajdującym się w potrzebie. Nasze motto „Pomagamy i chronimy” przyświeca również policyjnym kontrterrorystom. Mundurowi z Opola wracając z realizacji kryminalnej, natrafili na wypadek drogowy. Jako pierwsi zatrzymali się na miejscu zdarzenia, udzielili pomocy przedmedycznej i wezwali służby ratunkowe

We wtorek, 2 marca, około godziny 7:30 opolscy kontrterroryści wracając z realizacji kryminalne, natrafili na wypadek drogowy. Do tego zdarzenia doszło w okolicach Byczyny. Według ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego kierujący fordem nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Opolscy funkcjonariusze jako pierwsi zatrzymali się, aby udzielić pomocy poszkodowanym. Wezwali też służby ratunkowe na miejsce. Do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego, zaopatrzyli poszkodowanego kierowcę.

A my przypominamy, aby zawsze przestrzegać obowiązujących ograniczeń prędkości i dostosowywać nasze zachowania do warunków panujących na drodze.

(KWP w Opolu / kp)

  • policjant udziela pomocy poszkodwanemu
  • widok na pojazdy służb ratunkowych stojące na drodze i pracujących na miejscu policjantów i strażaków
  • uszkodzony samochód w rowie
Powrót na górę strony