Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani sprawcy pobicia

Data publikacji 29.05.2008

Policjanci z Morąga wyjaśniają okoliczności pobicia dwójki mieszkańców gminy Morąg. Pokrzywdzeni zostali zaatakowani przez trzech pijanych mężczyzn. Zatrzymani sprawcy, mieszkańcy Elbląga w wieku 19-32 lat, za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem w trybie przyśpieszonym. Teraz grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się wczoraj rano w małej miejscowości położonej w gminie Bogaczewo. Trzech mężczyzn, wracając po nocnych wojażach do domu, szło zajmując całą szerokość jezdni. Jeden z kierowców zwrócił im uwagę. Prośby nie przyniosły rezultatu. Wręcz przeciwnie. Pijani mężczyźni poczuli się urażeni i rzucili się na niego z pięściami. Napastnicy zaatakowali także kobietę siedzącą w aucie.

Policjanci chwilę po przyjęciu zgłoszenia byli już na miejscu. Sprawcom nie udało się uciec daleko. Zostali zatrzymani. Wszyscy okazali się mieszkańcami Elbląga. Mężczyźni byli pijani. Każdy z nich miał około 2 promili alkoholu w organizmie. Sławomir Z., Jarosław D. i Krzysztof G. za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem w trybie przyśpieszonym. Teraz grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony