Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani nieletni wandale

Data publikacji 29.05.2008

Policjanci z Wałcza zatrzymali trzech nieletnich wandali. Sprawcy wybili szyby w budynku należącym do jednego z zakładów pracy.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wałczu został poinformowany o zatrzymaniu sprawcy wybicia szyb na trenie jednego z zakładów pracy. Skierowani na miejsce dzielnicowi po rozpytaniu świadków i sprawcy wstępnie ocenili sytuację oraz powstałe szkody. Policjantom szybko udało się ustalić, że sprawca nie działał sam - dwóch jego wspólników uciekło. Jednak po kilku minutach funkcjonariusze mieli już wszystkich nieletnich sprawców zniszczeń do swojej dyspozycji.

Jak się okazało trójka nieletnich mieszkańców Wałcza postanowiła wybrać się na wycieczkę rowerową, która okazała się dla nich zbyt nudna. Postanowili więc nieco ją sobie urozmaicić. Pokonali ogrodzenie zakładu pracy na trenie którego znajdował się obiekt, w którym powybijali szyby.

Postępowanie prowadzi wałecka policja, badając sprawę wielowątkowo z uwagi na fakt podobnego zniszczenia na trenie tego zakładu polegającego również na wybijaniu szyb.
Powrót na górę strony