Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradali pracodawcę

Data publikacji 29.05.2008

7 ton mrożonych owoców morza i jagnięciny o wartości 130 tys. złotych ukradli zatrzymani przez policjantów z komisariatu w Czosnowie dwaj mężczyźni. Grzegorza L. i Huberta S. z firmy, w której pracowali najprawdopodobniej wynosili towary, które następnie sprzedawali. Teraz za kradzież grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od informacji przekazanej policjantom przez właściciela jednej z firm w Czosnowie. Mężczyzna powiadomił ich, że w firmie najprawdopodobniej dochodzi do kradzieży mrożonek. Właściciel stwierdził braki owoców morza i mięsa jagnięcego. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą.

Funkcjonariusze zaczęli ustalać, co dokładnie padło łupem złodziei, od kiedy mogli działać, a przede wszystkim, kto dokonuje kradzieży. Wszystko wskazywało na to, że za tymi kradzieżami stali dwaj 30-latkowie: Hubert S. i Grzegorz L., pracownicy firmy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że z firmy „wyprowadzono” około 7 ton jagnięciny i owoców morza o wartości około 130 tys. złotych. Obaj mężczyźni zostali już zatrzymani. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zostaną przesłuchani. Trwają ustalenia, jakie straty poniosła firma i kto był odbiorcą kradzionego towaru.
Powrót na górę strony