Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadła, bo zalogowała się na portalu erotycznym

Data publikacji 29.05.2008

8 lat więzienia grozi 35-letniej oszustce internetowej zatrzymanej przez łódzką policję. Kobieta oszukała ponad 200 osób. Była od dłuższego czasu poszukiwana czterema listami gończymi.

Policjanci z Łodzi namierzyli kobietę ściganą czterema listami gończymi przez Opole (Kędzierzyn-Koźle), Szczecin, Kraków (Wieliczka) i Białystok. 35-letnia oszustka oferowała do sprzedaży na różnych aukcjach internetowych m.in. firanki. Po wpłaceniu przez klientów pieniędzy towar nigdy nie trafiał do nabywców. W ten sposób oszukanych mogło zostać ponad 200 osób.

Kobieta ukrywała się na terenie całego kraju, bardzo często zmieniając miejsca pobytu. Kryminalni monitorując strony internetowe natrafili na jej ślad na jednym z portali oferujących usługi seksualne. Skojarzyli zdjęcie podpisane „Ola” z ze zdjęciem dołączonym do listów gończych.

Okazało się, że w Łodzi zalogowała się około trzy tygodnie temu. Funkcjonariusze zaplanowali zasadzkę. Wczoraj oszustka została zatrzymana w wynajmowanym mieszkaniu na Śródmieściu. Była zupełnie zaskoczona. 35-letnia mieszkanka Kędzierzyna –Koźla dzięki czujności łódzkich policjantów trafiła już za kratki.
Powrót na górę strony