Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania od ukraińskich dzieci

Data publikacji 17.03.2022

Bielscy policjanci otrzymali wyjątkowe podziękowania. Obywatelki Ukrainy, które z dziećmi znalazły schronienie u jednego z bielskich funkcjonariuszy, we wzruszających słowach podziękowały za okazaną pomoc. "Wyrażamy swą wdzięczność za ogromne dobro, ogromną wrażliwość i bezinteresowność (...) dobro wraca" to tylko ich fragment. Dziewczynki natomiast dołączyły swoje zdjęcie z rysunkami, na których widać flagi Polski i Ukrainy.

Nie ma dla policjantów większego wyróżnienia, niż świadomość, że ludzie doceniają ich wysiłki i najmniejsze gesty. #PomagamyiChronimy to nie tylko policyjne motto. Dziękujemy za te wzruszające słowa. Pomagajmy...dobro wraca.

„Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji z Bielska Podlaskiego za okazaną pomoc nam uchodźcom z Ukrainy, którzy zostali przyjęci przez st.post. Bogumiła Kozłowskiego. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wielkiemu sercu otrzymaliśmy nie tylko niezbędną ilość środków i rzeczy potrzebną przebywającym tu na polskiej ziemi, ukraińskim kobietom i ich dzieciom, a dużo więcej – BRATERSTWO!!! Pomoc, zwłaszcza tak ciepła i bezinteresowna, jest nieoceniona. Lawina dobra i hojności, którą doświadczyliśmy, wzbudziła w nas zachwyt i wzruszenie. Wyrażamy swą wdzięczność za ogromne dobro, ogromną wrażliwość i bezinteresowność – wszystkim darczyńcom życzymy tego, co najpiękniejsze. Dobro wraca”.

O pomocy bielskich policjantów uchodźcom z Ukrainy możesz przeczytać w komunikacie: "Wiemy, że każda pomoc sie liczy"

(KWP w Białymstoku / kp)

Powrót na górę strony