Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Syn podejrzewany o zabójstwo matki

Data publikacji 30.05.2008

Kieleccy kryminalni wyjaśniają okoliczności zabójstwa 61–letniej kobiety, której ciało znaleziono w mieszkaniu w centrum Kielc. Kobieta zmarła na skutek licznych ran na ciele zadanych nożem. Jej 30–letni syn, podejrzewany o to zabójstwo, z podobnymi obrażeniami ciała przebywa w jednym z kieleckich szpitali. Policjanci w kieszeni jego spodni znaleźli nóż.

Przypadkowy przechodzień poinformował policję, że w bramie jednej z kamienic w centrum Kielc siedzi zakrwawiony mężczyzna. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce znaleźli mężczyznę, który miał na ciele rany cięte. Funkcjonariusze w kieszeni jego spodni znaleźli nóż kuchenny. 30-letni mężczyzna został szybko przewieziony do jednego ze szpitali w Kielcach.

Kryminalni z tamtejszej komendy szybko ustalili miejsce zamieszkania rannego mężczyzny. W jednym z pomieszczeń tego mieszkania znaleźli zwłoki 61–letniej kobiety z licznymi obrażeniami na całym ciele. W tej chwili policjanci pracują na miejscu zdarzenia i szczegółowo badają okoliczności tej sprawy.
Powrót na górę strony