Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Jak wyglądałoby życie bez Policji?” - wyjątkowy list dla policjantów z podziękowaniami za trud ich służby

Data publikacji 22.03.2022

„Chciałabym wyrazić wdzięczność za Państwa pracę. Cieszę się, że czuwacie nad bezpieczeństwem mieszkańców…” to fragment podziękowań dla policjantów, jakie wpłynęły do Komisariatu Policji w Skwierzynie od jednej z mieszkanek tej gminy. Policjanci za swoją służbę nie oczekują specjalnych podziękowań, jednak każde miłe słowo ze strony mieszkańców wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy.

List z wyrazami wdzięczności trafił na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Skwierzynie. Tym razem jedna z mieszkanek gminy Skwierzyna, za pomocą listu chciała podziękować funkcjonariuszom za trud i wyrzeczenia wkładane w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa obywateli. Ten osobisty w przekazie list niesie ze sobą wiele empatii i szacunku dla policjantów, którzy w codziennej służbie stawiają czoła różnym wyzwaniom. Pani Teresa - autorka listu, podziękowała policjantom doceniając wyrzeczenia osobiste, a także zaangażowanie bez względu na pogodę być na „posterunku”. Posterunku mającego na celu strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli.

Cieszymy się, gdy praca policjantów spotka się z uznaniem społeczeństwa. Takie miłe słowa, to wspaniała nagroda za zaangażowanie policjantów w zadania, które na co dzień wykonują.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / kp)

Powrót na górę strony