Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany przestępca

Data publikacji 30.05.2008

Policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca powiatu szczycieńskiego poszukiwanego trzema listami gończymi. Sądy rejonowe ze Szczytna, Ostródy i Olsztyna wystawiły za nim także trzy nakazy doprowadzenia. Zbigniew P. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od dwóch lat. Kiedy jak spod ziemi, wyrośli przed nim kryminalni, był tak zaskoczony, że zapomniał, jak się nazywa.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło wczoraj około godziny 17.00 w Olsztynie. Zbigniew P. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od dwóch lat. Sąd w Szczytnie, Ostródzie i Olsztynie łącznie wydały za nim trzy listy gończe i trzy nakazy doprowadzenia do aresztu. Mieszkaniec powiatu szczycieńskiego ma na sumieniu głównie przestępstwa przeciwko mieniu tj. oszustwa, kradzieże, fałszowanie dokumentów. 58-latek nie nosił przy sobie dowodu osobistego, licząc na to, że w razie legitymowania poda fałszywe dane.

Wczoraj około godziny 17.00 na olsztyńskim osiedlu Nagórki, kiedy policjanci zaskoczyli go na ulicy, mężczyzna stanął, jak wryty. Był tak zdziwiony, że nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa. Jeszcze dziś Zbigniew P. trafi do aresztu.
Powrót na górę strony