Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Słodkie” podziękowania dla policjantów za skuteczne działanie

Zielonogórscy policjanci zostali bardzo miło zaskoczeni „słodkim podziękowaniem” od pokrzywdzonej, której torebka po kradzieży została odzyskana przez policyjny patrol, a sprawczyni zatrzymana. Pokrzywdzona, z wdzięczności za szybkie działanie policjantów, przyniosła samodzielnie upieczony tort.

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że zielonogórscy policjanci nie oczekują za swoją pracę specjalnych podziękowań – wykonują swoje przydzielone zadania zgodnie z potrzebami służby. Nie mniej jednak, jest nam zawsze bardzo miło, kiedy ktoś doceni zaangażowanie policjantów i poświęci swój czas żeby napisać kilka miłych słów.

Wtorek, 29 marca 2022 r. był dla policjantów wyjątkowy i niespodziewane. Do Komisariatu I Policji dotarły podziękowania oraz piękny i smaczny tort przygotowany specjalnie przez panią, której torebka została ukradziona przez kobietę w barze w centrum miasta. Patrol policji zatrzymał sprawczynię kradzieży na deptaku 2 godziny po zdarzeniu wykorzystując miejski monitoring do wyśledzenia kobiety. Pokrzywdzona odzyskała swoją torebkę razem z całą zawartością.(więcej informacji w linku poniżej)

OKAZJA CZYNI ZŁODZIEJA!

Zakres działań jakie codziennie podejmują policjanci jest bardzo szeroki. Zapobieganie przestępstwom i ściganie sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w różnych trudnych sytuacjach. Zatrzymanie sprawcy przestępstwa to sukces, który już sam w sobie przynosi policjantom satysfakcję. Jednak tak nietypowe i „słodkie” podziękowania były wyjątkowo miłe i zaskakujące.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA DOCENIENIE NASZEJ SŁUŻBY!

(KWP w Gorzowie Wlkp. / sc)

Powrót na górę strony