Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadli na sklep spożywczy

Data publikacji 30.05.2008

Policyjni wywiadowcy z Poznania zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli w środę na sklep spożywczy. Bandyci mieli przy sobie noże i kominiarki. Za napad grozi im kara do 12 lat więzienia.

Funkcjonariusze z sekcji zabezpieczenia miasta, którzy w środę patrolowali ulice otrzymali komunikat o napadzie na sklep spożywczy. Przy ul. Zakopiańskiej w Poznaniu dwóch mężczyzn weszło w kominiarkach do budynku. Nożami sterroryzowali ekspedientki. Zabrali z kasy kilkaset złotych i uciekli.

Jedna z napadniętych kobiet, mimo że chwilę wcześniej miała nóż bandyty przy gardle, zadzwoniła prosząc o pomoc. Opisała bandytów i ich zachowanie. Policjanci dzięki temu kilka kilometrów od miejsca napadu, na postoju taksówek, zauważyli podejrzanych. Bandyci mieli przy sobie torby, a w nich ukryte noże, kominiarki i ciemne bluzy, które zdjęli z siebie tuż po napadzie.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Poznania. Policjanci prowadzący śledztwo sprawdzają, czy obaj nie brali udziału w podobnych napadach. Za rozbój z użyciem noża grozi im kara do 12 lat więzienia.
Powrót na górę strony