Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka wrocławskiego Rakowca stanęła na podium ósmej edycji Mistrzostw Polski Policji w Półmaratonie Ślężańskim

Data publikacji 04.04.2022

Funkcjonariuszka, która na co dzień pełni służbę w Ogniwie Patrolowym i Prewencji Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec, brała udział w zorganizowanych, już po raz ósmy, Mistrzostwach Polski Policji w Półmaratonie Ślężańskim, zajmując 2 miejsce wśród kobiet i 1 miejsce w kategorii wiekowej K-20, z czasem 1:41:19. Posterunkowa Marlena Bajsarowicz, bo o niej właśnie mowa, już następnego dnia wzięła udział w szesnastym Półmaratonie Warszawskim, w którym przebiegła charytatywnie w stroju Amazonki, dla Fundacji Spartanie Dzieciom.

Posterunkowa Marlena Bajsarowicz, która na co dzień służy w Ogniwie Patrolowym i Prewencji Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec pobiegła w zorganizowanych w ubiegłą sobotę, 2 kwietnia 2022 r. po raz ósmy, Mistrzostwach Polski Policji w Półmaratonie Ślężańskim.

Nasza koleżanka osiągnęła w tych zawodach kolejny sportowy sukces. Stanęła na podium zajmując 2 miejsce wśród kobiet i 1 miejsce w kategorii wiekowej K-20, z czasem 1 h 41 min 19 s.

Wrocławska policjantka nie odwiesiła butów na kołek i już kolejnego dnia wzięła udział w kolejnych zawodach. Była to szesnasta edycja Półmaratonu Warszawskiego, który przebiegła charytatywnie w stroju Amazonki, dla Fundacji Spartanie Dzieciom. Dzięki jej inicjatywie udało się uzbierać część środków na rehabilitację dzieci z niepełnosprawnościami.

Gratulujemy Marlenie i życzymy dalszych sukcesów oraz zdobywania kolejnych medali, za co wszyscy trzymamy mocno kciuki.

(KWP we Wrocławiu / sc)

  • policjantka stoi na podium ósmej edycji Mistrzostw Polski Policji w Półmaratonie Ślężańskim z pucharem i dyplomem w ręce
  • biegaczka stoi z pucharem i dyplomem w ręce
  • biegaczka stoi na torze biegu trzymając w ręku zdobyte wyróżnienia
Powrót na górę strony