Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci będą zabezpieczać mecz reprezentacji

Data publikacji 31.05.2008

Jak przewidujemy, mecz reprezentacji obejrzy w niedziele na stadionie prawie 50 tysięcy fanów piłki nożnej. Śląscy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców i uczestników imprezy sportowej. Kilkuset policjantów prewencji, ruchu drogowego i służb kryminalnych weźmie udział w operacji pod kryptonimem "DANIA".

Policyjne patrole kierowane będą w rejon stadionu, na osiedla sąsiadujące z obiektem, parkingi oraz na drogi dojazdu i dojścia. Więcej policjantów pojawi się również w punktach newralgicznych dla komunikacji miejskiej. W związku z planowanym meczem przygotowano następujące miejsca parkingowe oraz drogi dojazdowe do nich i na stadion.

Prosimy także, aby nie próbować dojechać pod sam stadion, gdyż może to spowodować utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym. Wszystkich fanów piłki nożnej zmierzających na mecz prywatnymi samochodami i autokarami prosimy zwyczajowo o umieszczenie za przednią szybą białej kartki formatu A-4. Apelujemy do Państwa, aby w samochodach nie pozostawiać wartościowych rzeczy. Aparaty fotograficzne, laptopy, nawigacje satelitarne i inne cenne przedmioty, mogą stać się łupem złodziei.

Dodatkowo w celu pomocy wszystkim kibicom od godziny 8.00 do 16.00 w dniu meczu będzie działał specjalny telefon (032) 200 11 11. Dzwoniąc pod ten numer można będzie uzyskać informacje na temat obecnej sytuacji na drogach dojazdowych do parkingów oraz ich usytuowaniu oraz o ewentualnych utrudnieniach w ruchu kołowym i pieszym na głównych ciągach komunikacyjnych.

Wszystkich zmotoryzowanych prosimy też o szczególną ostrożność w okolicach Wesołego Miasteczka w związku z odbywającym się w tym terminie Dniem Dziecka.
Powrót na górę strony