Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradziony z terenu Niemiec Jeep odnaleziony na terenie Bogatyni

Data publikacji 12.04.2022

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni na jednej z ulic w mieście odnaleźli skradzionego Jeepa. Samochód o wartości ponad 115.000 zł okazał się kradziony z terenu Niemiec. Po wykonaniu niezbędnych czynności pojazd zostanie wydany właścicielowi. Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu uzyskali informację o miejscu, gdzie może znajdować się kradzione auto. W wyniku podjętych czynności na jednej z ulic w Bogatyni funkcjonariusze zauważyli samochód odpowiadający marce tego skradzionego. Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się, że tablice rejestracyjne, które miał założone przypisane są do innego pojazdu. Sprawdzenie w bazach danych numeru VIN pokazało, że Jeep został skradziony, po wcześniejszym włamaniu do niego, z terenu Niemiec. Wartość odzyskanego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 115.000 zł.

Odzyskane mienie zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych i po ich zakończeniu zostanie wydany właścicielowi.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony