Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ośrodek Szkolenia Policji dzieciom

Data publikacji 31.05.2008

Dzisiaj policjanci z Ośrodka Szkolenia Policji w Gdańsku zorganizowali pełen atrakcji festyn z okazji Dnia Dziecka. W zabawie wzięło udział ponad tysiąc dzieci.

Festyn organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku odbył się na terenie Oddziału Prewencji Policji. Do zabawy zaproszono ponad tysiąc dzieci z gdańskich szkół oraz dzieci z osiedla Złotej Karczmy i Matarni.

Funkcjonariusze i współorganizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, m.in.:
występy taneczne, pokazy tresury psów policyjnych, występ dzieci na gokardach, prezentacja służb antyterrorystycznych, „Szansa na sukces” dla dzieci i dorosłych, prezentacja oddziału prewencji policji, pokaz judo, pokaz aerobiku, pokaz pomocy przedlekarskiej, występ czarodzieja, mecz piłki nożnej pomiędzy dziećmi i policjantami, konkurs z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, loteria fantowa dla dzieci z domu dziecka, konkursy plastyczne, miasteczko ruchu drogowego, rowerowy tor przeszkód, konkursy sprawnościowe, małpi gaj, malowanie twarzy, jazda samochodem na trolejach, strzelanie z wiatrówki, prezentacja sprzętu pływającego.

Ponadto był: lot balonem na uwięzi, pokaz umiejętności funkcjonariuszy na motocyklach służbowych, występ żużlowców.
Wspólnie z dziećmi bawiła się maskotka pomorskiej policji – słonik POPO.

Więcej zdjęć w galerii

Powrót na górę strony