Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zapobiegli tragedii nastolatki

Data publikacji 14.04.2022

Wczoraj (13.04) wczesnym popołudniem patrol ruchu drogowego ,który był został poinformowany przez roztrzęsioną matkę nastolatki, że jej córka zostawiła w domu list pożegnalny, połknęła dużą ilość leków, a następnie wyszła z domu. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów dziewczynka odnalazła się w przeciągu kilku chwil.

Wczoraj o godz. 14:15 policjanci ruchu drogowego z Torunia wykonując zadania na toruńskim Rubinkowie zostali zaczepieni przez roztrzęsioną kobietę, która poprosiła o pomoc. Jak się okazało, jej nastoletnia córka zostawiła list pożegnalny, połknęła dużą ilość leków, a następnie wyszła z domu.

 Słysząc to policjanci natychmiast zaczęli szukać dziewczyny, której rysopis podała im zrozpaczona matka. Dzięki szybkiej akcji funkcjonariusze, w kilka minut od zgłoszenia ją odnaleźli. Dziewczynka przyznała się zażycia sporej ilości leków w związku z czym szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

Pamiętaj! Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 702 222.

Można skorzystać także z Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. Swój problem możesz też opisać w wiadomości.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oprócz konsultacji dla najmłodszych, oferuje też pomoc rodzicom i nauczycielom, którzy obawiają się o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Więcej informacji znajdziesz na stronie fundacji.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony