Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń

Data publikacji 27.04.2022

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzn przedstawionych na zdjęciach. Są oni podejrzani o udział w tzw. oszustwie na policjanta, w wyniku którego pokrzywdzony stracił 130 000 zł. Każdy kto rozpoznaje tych mężczyzn lub posiada informacje na ich temat, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z grudziądzkimi policjantami.

Śledczy z Grudziądza prowadzą dochodzenie w sprawie tzw. oszustwa na policjanta, do którego doszło 25 stycznia tego roku. W wyniku działania przestępców jeden z mieszkańców miasta stracił 130 000 zł. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że kamera monitoringu umieszczona przy bankomacie w miejscowości Brzeg Dolny w woj. dolnośląskim zarejestrowała dwóch mężczyzn mających związek z tym oszustwem.
  
Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszeni są o kontakt z policjantami z komendy miejskiej w Grudziądzu pod numerami: 47 754 53 16, a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

  • Jedno z ujęć z zamieszanymi w oszustwo
  • Drugie z ujęć z zamieszanymi w oszustwo
  • Trzecie z ujęć z zamieszanymi w oszustwo
  • Czwarte z ujęć z zamieszanymi w oszustwo
Powrót na górę strony