Augustowska policjantka po raz kolejny na podium

Data publikacji 16.05.2022

St. sierż. Agata Iwanowicz z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie z czasem 1:43:19 zajęła III miejsce w "9. PKO Białystok Półmaraton" w klasyfikacji kobiet reprezentujących służby mundurowe.

W niedzielę, 16 maja 2022 r. w Białymstoku odbył się „9. PKO Białystok Półmaraton”. Uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie ponad 21 kilometrów. W sportowych zmaganiach nie mogło zabraknąć oficera prasowego z augustowskiej komendy Policji.

St. sierż. Agata Iwanowicz wystartowała w biegu reprezentując Komendę Powiatową Policji w Augustowie w klasyfikacji Mistrzostw Służb Mundurowych w Półmaratonie. Funkcjonariuszka po zaciętej sportowej walce ukończyła bieg z czasem 1:43:19 i stanęła na podium. Reprezentantka augustowskiej komendy zajęła trzecie miejsce w kategorii kobiet reprezentujących służby mundurowe.

Naszej policjantce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.