Brązowy medal na Festiwalu Sportów Sylwetkowych

Data publikacji 31.05.2022

Starszy aspirant Katarzyna Staśkowska, policjantka z Łasku, rozpoczęła sezon startowy i ponownie stanęła do rywalizacji w zawodach kulturystyki i fitness. Podczas dziewiątej edycji Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC PRO Roberta Piotrkowicza rozgrywanych w miniony weekend w podwarszawskich Markach zajęła 3 miejsce. GRATULUJEMY!

Zawody „Fitness Authority Champions Cup Pro Qualifier” odbyły się w niedzielę, 29 maja 2022 roku na scenie Mareckiego Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego. Katarzyna Staśkowska wystartowała w kategorii Women’s Figure Open. Do tych zawodów zgłosili się zawodnicy z całego świata, a do zdobycia było 9 kart PRO w różnych kategoriach sylwetkowych. Nasza policjantka po prezentacji indywidualnej i porównaniach z przeciwniczkami weszła do finału i zdobyła brązowy medal. Warto dodać, że aby wystartować w tych prestiżowych zawodach, gdzie można wygrać kartę PRO należy zdobyć wcześniej kwalifikację. Taką kwalifikację Katarzyna Staśkowska otrzymała 23 kwietnia 2022 r. Podczas Regionalnych Kwalifikacji NPC na Mistrzostwach Polski w swojej kategorii Women’s Figure Open zajęła I miejsce.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty w zawodach.