Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 27-latki ze Śródmieścia

Data publikacji 06.06.2022

Szeroko zakrojone poszukiwania 27-latki, która zaginęła wczoraj na terenie wrocławskiego Śródmieścia doprowadziły do odnalezienia zaginionej. W działaniach wzięło łącznie udział ponad 100 funkcjonariuszy Policji oraz innych służb, a także fundacji. Kobieta została odnaleziona dzisiaj rano. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Wczoraj po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu 27-letniej kobiety, policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście rozpoczęli szeroko zakrojone poszukiwania.

W działaniach wzięło udział łącznie ponad 100 funkcjonariuszy. Naszych kolegów ze Śródmieścia wsparli pozostali policjanci podlegający pod Komendę Miejską Policji we Wrocławiu, a także Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu i Komisariatu Wodnego.

W poszukiwania zaangażowali się także funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej z psami tropiącymi, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz wolontariusze z Fundacji Novum.

Intensywna praca wrocławskich policjantów oraz pozostałych służb zaangażowanych w poszukiwania doprowadziła do odnalezienia dzisiejszego poranka zaginionej 27-latki. Zdrowiu i życiu kobiety nie zagraża już niebezpieczeństwo.

(KWP w Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony