Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Siedleccy policjanci odnaleźli niepełnosprawną kobietę

Data publikacji 22.06.2022

Siedleccy policjanci odnaleźli zaginioną 20-latkę. Jej poszukiwania były bardzo pilne, ponieważ kobieta miała ograniczoną możliwość do samodzielnej egzystencji. Zaginięcie zgłoszono wieczorem. Dzięki natychmiast podjętym działaniom przez miejscowych policjantów oraz funkcjonariuszy z KWP zs. w Radomiu odnaleziono ją na terenie bagniska.

Wczoraj wieczorem siedleccy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 20-letniej kobiety. Z informacji przekazanej przez najbliższą rodzinę wynikało, że młoda kobieta jest osobą nieporadną życiowo i ma ograniczone możliwości samodzielnej egzystencji. Oficer dyżurny  Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach natychmiast skierował w rejon zaginięcia funkcjonariuszy z Siedlec oraz komisariatu w Mordach.

Jak ustalono,  poszukiwana miała przy sobie telefon komórkowy, ale nie odbierała połączeń. Dzięki nowoczesnej technice i pomocy funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu ustalono lokalizację telefonu. W miejsce to skierowano policjantów, gdzie odnaleziono zaginioną. Kobieta zgubiła się w zalesionym, bagnistym terenie. W momencie odnalezienia była już po pas w bagnisku i nie mogła się samodzielnie wydostać. Funkcjonariusze przy pomocy wezwanych na miejsce strażaków, wynieśli ją z bagna. Wstępnej pomocy medycznej udzieliła załoga karetki i została przewieziona do szpitala.

Autor: nadkom. Agnieszka Świerczewska

Powrót na górę strony