Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tata - mój niebieski bohater

Data publikacji 23.06.2022

23 czerwca jest szczególnym dniem w kalendarzu. Wtedy właśnie obchodzimy Dzień Ojca. Najmłodsi wręczają swoim tatusiom laurki, a starsi dziękują za codzienny trud włożony w ich wychowanie. Bycie tatą - policjantem jest trudnym zadaniem, bowiem służba wymaga od nich dyspozycyjności i poświęcenia wielu ważnych chwil życia rodzinnego.

Wielu ważnych chwil z życia rodzinnego nie jesteśmy w stanie przywrócić. Doskonale wiedzą o tym policjanci, którzy często muszą odejść od świątecznego stołu, zrezygnować z obchodzenia urodzin, imienin czy ze wspólnego odpoczywania. W mgnieniu oka muszą zmienić plany, bo właśnie otrzymali telefon i muszą stawić się w komendzie. Mimo tych wyrzeczeń, policjanci starają się łączyć trud wykonywanej służby z byciem tatą.

Drodzy Ojcowie - w dniu Waszego święta - życzymy Wam, abyście mogli każdą wolną chwilę spędzać ze swoimi pociechami, a swoją postawą oraz autorytetem byli wzorem do naśladowania. To właśnie ojcowie - policjanci doskonale wiedzą, ile zagrożeń czyha na najmłodszych. Wiedzą też, że wielu z tych niebezpieczeństw można uniknąć zachowując rozwagę i ostrożność.

W tym szczególnym dniu życzymy każdemu Tatusiowi bezpiecznych powrotów ze służby, spełnienia marzeń oraz zdrowia!

(KWP w Białymstoku / mw)

 

Informacje z jednostek Policji:

  • Tata policjant z córką, która rzuca mu się w ramiona
  • Tata policjant z dziećmi
  • Tata policjant z dziećmi
Powrót na górę strony