Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na pomoc traktorzyście ruszyli policjanci z sokólskiej drogówki

Data publikacji 01.07.2022

Policjanci z sokólskiej drogówki znaleźli się wczoraj w odpowiednim miejscu i czasie. W rejonie miejscowości Siekierka zauważyli jak jadący z naprzeciwka ciągnik rolniczy przewraca się na bok. Mundurowi pomogli kierowcy wydostać się z pojazdu i udzielili mu pierwszej pomocy. Chwilę później 61-latek trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia.

W czwartek, 30 czerwca 2022 roku przed południem policjanci z sokólskiej drogówki patrolując trasę między Sokółką a Dąbrową Białostocką, zauważyli jak jadący z naprzeciwka ciągnik rolniczy przewraca się na bok. Funkcjonariusze natychmiast podbiegli sprawdzić czy ktoś nie potrzebuje pomocy.

Będący za kierownicą mężczyzna był roztrzęsiony i uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Policjanci pomogli kierowcy wydostać się z ciągnika i zabrali go do radiowozu, gdzie udzielili mu pierwszej pomocy. 61-latek nie wiedział jak doszło do tego zdarzenia. Twierdził, że prawdopodobnie stracił przytomność, bo ocknął się gdy ciągnik leżał już na boku. Policjanci monitorowali stan 61-latka i z uwagi na wycieki, zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Chwilę później mężczyzna trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia.

(KWP w Białymstoku / sc)

Powrót na górę strony